Shitet apartament 2+1+2 tek Grand Gallery ne Yzberisht

 • €119,000
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Grand Gallery ne Yzberisht

Yzberish, Tiranë
 • €119,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 98.6
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P42067
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Super apartament 2+1+2 me siperfaqe 98.6m2 tek Grand Gallery ne Yzberisht.

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares dhe 2 ballkone.

Apartamenti ndodhet ne kompleksin me te ri dhe me prestigjoz te zones , me cilesi shume te larte ndertimi, hapsira te gjelbra , prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode, per ju dhe familjen tuaj.

Per me shume info ju lutem na kontaktoni ne nr tane te telefonit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva