Ulet Cmimi! Shitet apartament 1+1, Kafe Flora!

  • €129,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Shitet apartament 1+1, Kafe Flora!

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Mine Peza, Tiranë
  • €129,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 71.8
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37924
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartamenti 1+1 , tek kafe Flora.

Disponon  siperfaqe totale 71.8 m2, siperfaqe neto 60,2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 11.6 m2.

Organizohet ne nje dhome gjumi nje dhome ndenje, ballkon, tualet.

Kompleksi eshte ne fazen  perfundimtare te punimeve.

Cmimi  ulet nga 2000 €m2 ne  1800€/m2.

 

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare