APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, HARRY FULTZ.

 • €78,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, HARRY FULTZ.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €78,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37979
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1+kuzhine te vecante, prane Harry Fultz.

Apartamenti ka siperfaqe 68m2 dhe organizohet ne korridor shperndares, kuzhine, dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4, jo te fundit te nje pallati ekzistues.

Cmimi eshte 78000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo