APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BULEVARDI ZOGU I

 • €151,250
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, BULEVARDI ZOGU I

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €151,250

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 121
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29256
 • ID Prones

Përshkrim

ULET CMIMI!!

Apartament 2+1 ne shitje tek Bulevardi Zogu I, prane maternitetit te vjeter.

Apartamenti ka siperfaqe 121 m2 dhe organizohet ne korridor shperndares, dy dhoma gjumi, dhome ndenje, ambient gatimi te vecante, tualet dhe 2 ballkone.

Shitet bosh.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati teper te mirembajtur.

Cmimi nga 1300 euro/m2 behet 1250 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo