Ambient per zyra me qera, ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 137 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26256
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra ne Bllok, ne nje nga Rezidencat me prestigjoze ne Bllok e ndertuar ne 2 vitet e fundit. Rezidenca eshte me punime cilesore dhe me security 24 ore.

Ambienti ka siperfaqe totale 137m2 dhe ndodhet ne katin 1 te pallatit. E pershtatshme per zyra, call center, etj.

Cmimi eshte Neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj