Shitet Apartament 2+1 te rr.Bogdanve

 • €260,000
Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 te rr.Bogdanve

Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €260,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 171
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P23615
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te rr.Bogdaneve  shitet apartament lukzos dhe shume i investuar.

Apartamenti eshte i organizuar nga ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit i cili eshte i vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, ne dhomen matrimoniale ndodhet njeri prej tualeteve, ballkoni dhe garderoba. Apartamenti ka verand dhe ofrohen dhe 2 poste parkimi te cilat nuk jane te perfshira ne cmim. Siperfaqa e apartamentit eshte 171m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te banimi.

 

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Property Invest Albania

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj