APARTAMENT 2+1 KOMUNA E PARISIT

 • €150,000
Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 KOMUNA E PARISIT

Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23701
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me nje siperfaqe 125 m2 .
Ndodhet ne nje nga ndertimet me te reja ,me punime shume cilesore, pallat i veshur me sistem kapot dhe ne nje zone te qete dhe me kerkese te larte.

Apartamenti eshte  i organizuar ne soxhorno dhe gatim, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartament eshte i pamobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj