AMBIENT BIZNESI ME QIRA/SHITJE , ISH-BLLOKU.

 • €690,000
 • €2,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QIRA/SHITJE , ISH-BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €690,000
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26033
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ose shitet ambient biznesi tek ish-Blloku.

Ambienti ka siperfaqe prej 115 m2 + 30 m2 oborr.

Ndodhet ne rruge kryesore.

Ideal per bar, pasticeri, ose tipologji te ndryshme biznesi.

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente, nga te cilat njera mund te perdoret si kuzhine/banak, dy si magazine/depo  dhe ambienti i madh.

Posedon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume foto ose video me kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo