Garsoniere me qira ,Rr e Durresit!

  • €260/muaj
Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Garsoniere me qira ,Rr e Durresit!

Rruga e Durrësit, Tiranë
  • €260/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 35
  • Sipërfaqe ㎡
  • P25386
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira garsoniere ne rrugen e Durrsit ,shum prane qendres se Tiranes .

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 35 m2 ,i organizuar ne menyre shum moderne dhe stil me te gjitha hapsirat e pershtateshme si te gatimit ,ambjentin e ndenjes si dhe te gjumit dhe nje tualet.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues,i rikonstruktuar totalisht!

Per me teper informacione mund te kontaktoni!

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare