AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 250
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26072
  • ID Prones

Përshkrim

Jepen me qera ambiente per zyra , ne Autostraden Tirane-Durres, km 1.

Ka siperfaqe 250 m2 dhe eshte e ndare ne 4 ambiente dhe permban 2 tualete.

Ka nje hapesire te madhe te pershtatur si recepsion.

Cmimi eshte 875 euro.

E pajisur me ndricim, sistem degjimi, sisteme ngrohje, kamera sigurie, vende parkimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo