APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €89,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €89,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40784
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, mbrapa Mondialit.
Apartamenti ka siperfaqe 70 m2.
Ndodhet ne katin e 3 ne pallat ekzistues.
E mobiluar dhe investuar se fundmi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo