Rolling Hills, shesim vile luksoze!

 • €2,300,000/muaj
Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Qira Për Shitje

Rolling Hills, shesim vile luksoze!

Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €2,300,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 977
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P28568
 • ID Prones

Përshkrim

Ne rezidencen me luksoze Rolling Hills shesim vile me siperfaqe parcele 977 m2 dhe siperfaqe ndertimi 650 m2. Vila eshte e sapo investuar dhe e areduar me mobiljet me luksoze.

Ne katin e pare vila ka oborrin e gjelberuar dhe pishine, ambienti i ndenjes me oxhak i cili eshte i vecuar nga ambienti i gatimit dhe po ashtu sallen e ngrenies per 20 te ftuar. Ne katin perdhe ndodeht gjithashtu dhe nje dhome studio. Ne katin e  dyte vila ka 3 dhoma gjumi me tualete dhe garderobe dhe verande me pamje fantastike. Ne katin perdhe ndodhet nje dhome gjumi, lavanteria, dhoma teknike dhe dy garazhe.

 

Vila shitet ose jepet me qira!

Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest