Shesim apartament 3+1 te Ish Ekspozita

 • €200,000
Ish Ekspozita, Tiranë
Për Shitje

Shesim apartament 3+1 te Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 152
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28370
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament ne nje nga zonat me te mira te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati me 12 kate.

Siperfaqa e apartamentit eshte 152 m2 bruto dhe 146 m2 neto. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe  tre ballkone dhe nje depo. Orientimi i apartamentin eshte Veri-Lindje. Disponon dokuemntacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest