VILE PER SHITJE NE REZIDENCEN ACACIA HILLS

 • €950,000
Akacia Hill Rezidence, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

VILE PER SHITJE NE REZIDENCEN ACACIA HILLS

Akacia Hill Rezidence, Tiranë
 • €950,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 700
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P23713
 • ID Prones

Përshkrim

Vile per shitje ne nje nga komplekset e para rezidenciale ne Tirane, me siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe trualli 750 m2. Vila eshte e organizuar ne 4 kate, ku dallon kati perdhe, organizuar ne nje miniapartament, vinoteke dhe garazh; kati i pare me sallonin, kuzhinen dhe nje dhome gjumi; kati i dyte me 3 dhoma gjumi dhe tualetet perkatese si dhe kati i fundit me dhomen matrimoniale me tualet e garderobe. Gjithcka flet per cilesi dhe kujdes te vecante per detajet dhe komfortin, duke filluar nga sistemi i ngrohjes ne dysheme, sistemi qendror ngrohje/ftohje me chiler, dritaret me 3 xhama per nje izolim akustik e termik perfekt, dyshemete e shtruara me parket druri dhe rezine, etj.

Vila ofrohet per shitje e pa mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj