AMBIENT PER ZYRE ME QERA, RRUGA E BARRIKADAVE.

 • €550
Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, RRUGA E BARRIKADAVE.

Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €550

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46620
 • ID Prones

Përshkrim

Ambient per zyre me qera tek rruga e Barrikadave, pas gjimnazit Sami Frasheri.

Ambienti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2021.

Organizohet ne 3 dhoma, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo