Shiten apartamente 2+1 dhe 3+1 me cmim klering, Kopshti Zoologjik .

 • €168,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 2+1 dhe 3+1 me cmim klering, Kopshti Zoologjik .

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €168,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 99
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42177
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 dhe 3+1 me cmim klering, Kopshti Zoologjik.

Apartamenti i pare  2+1 disponon siperfaqe totale 102.66 m2, siperfaqe neto 87.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.06 m2.

Apartamenti i dyte 2+1 disponon siperfaqe totale 98.71 m2, siperfaqe neto 84.23 dhe siperfaqe te perbashket 14.48 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualte dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 4 dhe te 3.

Apartamenti 3+1 disponon siperfaqe totale 125.65 m2, siperfaqe neto 107.21 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.44 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone.

Ndodhet ne katin e 5.

Objekti eshte ne faze pllake.

Cmimi i shitjes 1700e/m2.

Apartamentet diponojne edhe garazhde te detyrueshme me cmim ekstra.

Cmimi i garazhdit eshte 25.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest