Shitet apartament 2+1 me cmim klering Rezidenca Salillari Kopshti Zoologjik .

 • €197,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Rezidenca Salillari Kopshti Zoologjik .

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €197,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P42177
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Rezidenca Salillari, Kopshti Zoologjik.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 115.89 m2, siperfaqe neto 98.89 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 me orientim veri-lindje.

Objekti eshte ne faze pllake.

Cmimi i shitjes 1700 €/m2.

Apartamenti diponon dhe garazhd me cmim ekstra.

Cmimi i garazhdit eshte 25.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest