Shitet apartament 1+1 ne Astir.

 • €82,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 ne Astir.

Astir, Tiranë
 • €82,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42813
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 85m2 ne Astir.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte shume mire i arreduar dhe shitet sic eshte ne foto.

Disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva