Shitet Apartament 2+1 Rruga Vehbi Agolli,Pazari i Ri!

  • €160,000
Pazari i Ri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 Rruga Vehbi Agolli,Pazari i Ri!

Pazari i Ri, Tiranë
  • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 106.8
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36299
  • ID Prones

Përshkrim

Ne Rrugen Vehbi Agolli  prane  Pazarit te Ri shesim apartament me cmim kleringu.

Apartamenti organizohet ne 2+1  dhe ndodhet ne katin e 3

Siperfaqja totale eshte 106.8m2 nga te cilat siperfaqja neto e apartamentit eshte 89.5m2 dhe siperfaqja e perbashket 17.3m2.

Orientimi i apartamentit eshte ideal veri-lindje

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle