Shitet apartament 1+1 Kodra e Diellit!

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 Kodra e Diellit!

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 60.25
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36265
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 1+1  prane Rezidences  elitare Kodra e Diellit

Apartamenti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 60.25m2

Aktualisht ndodhet ne ndertim ne faze suvatimesh

Per cdo pyetje mos hezitoni te na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko