TOKE NE SHITJE OSE ME PERQINDJE, RADHIME.

  • €1,300,000
Vlorë
Për Shitje Tërhequr

TOKE NE SHITJE OSE ME PERQINDJE, RADHIME.

Vlorë
  • €1,300,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P34288
  • ID Prones

Përshkrim

Toke ne shitje ose me perqindje ne Radhime.

Toka ka siperfaqe 2000 m2 dhe eshte vije e pare.

Mundesi ideale investimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo