APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

 • €800/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P41108
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament luksoz 2+1+2 tek Kopshti botanik, prane Xhamise.

Apartamenti ka siperfaqe 135 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne nje kompleks te ri.

I mobiluar ne menyre moderne, i pabanuar me pare.

Pamje fantastike e qytetit te Tiranes.

Cmimi eshte 900 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva