Shitet Ambient Biznesi, Laprake!

  • €800,000
Laprakë, Tiranë
Për Shitje

Shitet Ambient Biznesi, Laprake!

Laprakë, Tiranë
  • €800,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 160
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39951
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi buze rruge ne Laprake!

Ambienti disponon siperfaqe totale 160 m2.

Eshte i organizuar ne dy kate, kati i zero 80 m2 dhe kati i pare 80m2.

Ofron mundesi te mira biznesi per shumellojshmeri biznesesh.

Cmimi i shitjes 800.000€.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare