AMBIENTE PER ZYRA ME QERA, KULLAT BINJAKE.

  • €3,550/muaj
Libri Universitar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENTE PER ZYRA ME QERA, KULLAT BINJAKE.

Libri Universitar, Tiranë
  • €3,550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 222
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35234
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambiente me qera tek kullat Binjake, bulevardi Deshmoret e kombit.

Ambientet kane siperfaqe njeri 110m2 dhe tjetri 112 m2, ne total 222 m2.

Jepen vec e vec ose dhe bashke.

Cmimi eshte 16 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo