Super vile luksoze me qera, Rezidenca “Porta e Gjelber” prane Pallatit te Brigadave.

 • €2,200/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Super vile luksoze me qera, Rezidenca “Porta e Gjelber” prane Pallatit te Brigadave.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €2,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 380
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P41083
 • ID Prones

Përshkrim

Super vile luksoze me qera, Rezidenca ”Porta e Gjelber” prane Pallatit te Brigadave.

Rezidenca ofron nje stil elitar jetese ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes.

Vila disponon siperfaqe ndertimi 255 m2 dhe siperfaqe parcele 380 m2.

Organizohet ne 3 kate, me ambient ndenje te bollshem, ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi dhe tre tualete.

Eshte e investuar me markat me prestigjioze, me sistem chiller Daikin me sistem ngrohje dhe ne dysheme, tende elektrike ne kopesht etj.

Gjithashtu disponon 3 poste parkimi, kopesht me pishine, sauna, depo, palester dhe lavanteri.

Cmimi i qerase 2200€/muaj.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest