DYQAN NE SHITJE, BLLOK.

  • €470,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje

DYQAN NE SHITJE, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
  • €470,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 72
  • Sipërfaqe ㎡
  • P43065
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim dyqan ne rruge kryesore ne zonen e ish-Bllokut.

Dyqani ka siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet buze rruges.

Aktualisht i dhene me qera ne vleren 1700 euro ne muaj.

Cmimi i shitjes eshte 470000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare