Shitet vile, Kompleksi Lura 1 Gjiri Lalezit.

  • €495,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet vile, Kompleksi Lura 1 Gjiri Lalezit.

Gjiri i Lalzit, Durrës
  • €495,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 522
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40951
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile ne Kompleksin Lura 1 tek  Gjiri i Lalezit.

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne Gjirin e Lalezit ku ofrohen te gjitha llojet e sherbimeve.

Vila disponon siperfaqe ndertimi 205 m2 dhe siperfaqe totale  522 m2.

Eshte e organizuar ne dy kate.

Disponon dokumentacion hipotekor.

Cmimi i shitjes 495.000€.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare