Apartament 1+1 me qera tek Stacioni i Trenit

 • €330
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 me qera tek Stacioni i Trenit

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €330

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35519
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me organizim 1+1 dhe siperfaqe 72m2 tek Stacioni I  Trenit , FSHN.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto .

Preferohen vetem familjare ose Cift .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva