SUPER AMBJENT BIZNESI ME QIRA TEK FARMACIA 10

  • €2,700
Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER AMBJENT BIZNESI ME QIRA TEK FARMACIA 10

Rruga e Dibrës, Tiranë
  • €2,700

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 230
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42084
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambjent biznesi me qera tek Farmacia 10, me vendodhje fantastike.

Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe 230 m2 bruto dhe 197 m2 neto.

Ka hyrje dhe shkalle private.

E pershtatshme per zyra si dhe klinike dentare, estetike laboratorike.

Cmimi i qirase eshte 2700 euro.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko