Super apartament 2+1 ne shitje, prane Teg, Secert Garden!

  • €149,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament 2+1 ne shitje, prane Teg, Secert Garden!

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €149,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 106.40
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36034
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1 me cmim kleringu ne nje kompleks banesash te reja ne Petrele .

Pallati eshte ndertim i ri,  ne faze pllakash.

Siperfaqja bruto e partamentit eshte 106.40 m2 nga te cilat 98 m2 eshte siperfaqe neto dhe 8.4 m2 eshte siperfaqja e verandes .

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 .

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle