Jepet apartament 2+1 i investuar me qera tek Brryli

 • €500
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament 2+1 i investuar me qera tek Brryli

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 107 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36592
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 i investuar me qera tek Brryli, prane Arditi Fisherman.
Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.
Ndodhet ne katin e 3 teknik ose te 1 banim ne ndertim te vitit 2019.
Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje dhe jepet i mobiluar.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, korridor.
Cmimi eshte 500 euromuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle