Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna Parisit

 • €400/muaj
Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna Parisit

Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36309
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna Parisit, Stadiumi Dinamo.
Apartamenti ka siperfaqe 65 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne rruge kryesore ne pallat te ri me ashensor, me pamje nga rruga kryesore.
Apartamenti eshte i investuar dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 400 euromuaj.
Apartamenti jepet dhe per zyra.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo