APARTAMENT 2+1 ME QERA, DON BOSKO.

 • €450/muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29695
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me qera ne zonen e Don Boskos tek Fiori De Bosco.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka siperfaqe 90 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje,2 tualete dhe  ballkon.

Totalisht i mobiluar dhe i investuar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle