Apartament 2+1+2 me qera tek ASL

 • €550/muaj
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1+2 me qera tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38107
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 i sapo mobiluar me siperfaqe 118m2 me qera tek  ASL

Apartamenti eshte totalisht i investuar me mobilje dhe te gjitha orendite e reja .

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje te madhe , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike.

Apartamenti ndodhet ne nje super kompleks te vitit 2022.

Apartamenti ka mundesi marrje parkimi me cmim extra

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva