Shitet Vile Luksoze, Dhermi!

 • €600,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile Luksoze, Dhermi!

Dhërmi, Vlorë
 • €600,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 176
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39072
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te bukura bregdetare,  prane Sanur ne Dhermi  shitet vile e mobiluar ne detaje.

Vila disponon siperfaqe 176 m2 me 2 kate.

Kati i pare ofron sallon ndenje me hapsire te bollshme me pamje fantastike nga deti , kuzhine te vecuar dhe tualet.

Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe tualet.

Ne pjesen e pasme ka oborr te gjelberuar.

Cmimi i shitjes 600.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest