Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi E-88 ne Laprake , Rruga Dritan Hoxha

 • €103,000
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi E-88 ne Laprake , Rruga Dritan Hoxha

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
 • €103,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P46715
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 76.34 m2 tek Rruga Dritan Hoxha ne Laprake, Kupola.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi , korridor shperndares, tualeti dhe nje ballkon i bollshem qe lidh te dy dhomat.

Pallati ka super cilesi ndertimi , me sistem kapote, izolime termike dhe akustike, ndertim i vitit 2024 ku per pak muaj dorezohetn  celesat.

Buze rruges kryesore me akses te shpejte te qendres, shkollave, marketeve apo edhe qendrave tregtare.

Ideale dhe per qira pasi ka kerkes te larte te studentave Italiane te Universiteti ’Zonja e Keshillit te Mire” apo edhe bizneseve te tjera qe ka zona.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva