Shitet super vile ne Fushe Kruje!

 • €160,000
Fushë Krujë, Krujë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super vile ne Fushe Kruje!

Fushë Krujë, Krujë, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 6
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 610
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P27206
 • ID Prones

Përshkrim

Ne Fushe-Kruje ne nje nga zonat me te mira shitet Vile 3 kateshe.
Vila ka nje siperfaqe 610 m2 prej te cilave 370 m2 eshte siperfaqe ndertimi.
Vila ka punime shume cilesore dhe bashkohore, e sapo perfunduar ku investimi ne vile eshte bere  se fundemi dhe teper cilsor. Vila ka sallonin e ndenjes, 6 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 4 ballkone si edhe 1 garazhd te mbyllur, ka panel diellor dhe instalime per ngrohje qendrore. Instalimet elektrike dhe hidraulika jane teper cilesore. Kopsht i gjelberuar.
Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest