Vile 2 katshe ne shitje tek Rruga Azem Galica

 • €198,000
Kamëz
Tërhequr

Vile 2 katshe ne shitje tek Rruga Azem Galica

Kamëz
 • €198,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 312
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P35118
 • ID Prones

Përshkrim

Vile 2 katshe me sipefaqe  312 m2 tek Rruga Azem Galica.

Vila organizohet ne 2 kate , ka oborr , siperfaqe te bollshme dhe shume prane Rruges Kryesore .

Nga 312m2  139m2 jane truall , nga te cilat 82.5 jane  ndertese

Me dokumentacion te rregullt hipotekor .

Cmimi eshte i negociueshem .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva