APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, LAKE VIEW.

 • €225,000
Liqeni Artificial, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, LAKE VIEW.

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €225,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34105
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1+2 tek rezidenca me afer Liqenit te Tiranes, Lake View.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.

Orientimi Jug.

Organizohet ne dhome ndenje , kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe ballkon.

Cmimi eshte 225000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo