Shiten Apartamente 2+1 Kompleksi Novus, Bulevardi i Ri.

 • €215,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje

Shiten Apartamente 2+1 Kompleksi Novus, Bulevardi i Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €215,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107.6
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41096
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 ne Kompleksin Novus  ne rrugen Karl Gega, Bulevardi i Ri.

Kompleksi ndodhet shume prane Qendres, ofron ndertim cilesor, planimetri funksionale dhe hapsira rekreative.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 111.2 m2, siperfaqe neto 94,2 dhe siperfaqe te perbashket 17 m2.

Ndodhet ne katin e 2 me orientim veri- lindje.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 107.6 m2, siperfaqe neto 91.2 m2, siperfaqe te perbashket 16.4 m2.

Ndodhet ne katin e 5 me orientim lindje.

Organizohen ne dhome ndenje + ambient ngrenie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 2000 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest