Jepet ambient biznesi me qera prane kodres Diellit.

 • €700/Muaj
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira

Jepet ambient biznesi me qera prane kodres Diellit.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €700/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45206
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera prane Kodres Diellit.

Ambienti disponon siperfaqe 74 m2.

Organizohet ne dy ambiente pune bollshme dhe tualet.

Ambienti eshte i investuar ne detaj me punime cilesore.

Cmimi i qerase 700 €/muaj (i diskutueshem).

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest