Shitet Apartament te Kopshti Botanik

 • €60,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament te Kopshti Botanik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €60,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 52
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27438
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament prane Kopshtit Botanik, te Xhamia.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri,  ka siperfaqe neto 52 m2 dhe eshte konvertuar ne 2+1 ku njera nga dhomat e gjumit eshte pa dritare. Shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest