Shitet Apartament 2+1+2, Liqeni i thate.

 • €250,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2, Liqeni i thate.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44566
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i thate me pamje fantastike nga Liqeni.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 108 m2 dhe siperfaqe neto 98 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Apartamenti eshte i investuar ne detaj me mobilim komod dhe modern.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.

Cmimi i shitjes 250.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest