Shitet super dublex 3+1+2 ne Fresk.

 • €210,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super dublex 3+1+2 ne Fresk.

Fresku, Tiranë
 • €210,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 143
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41037
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super dublex 3+1+2 ne Fresk.

Disponon siperfaqe totale 143.1 m2, siperfaqe e katit te pare 73.4 m2, siperfaqe e katit te dyte 57.4 m2, siperfaqe te perbashket 12.3 m2 dhe verande 100m2.

Organizohet ne tre dhoma gjumi, dhome ndenje + ambient gatimi te vecuar, dy tualete , tre ballkone dhe verande me pamje fantastike.

Shitet i mobiluar, me nje mobilim modern dhe shume cilesor.

Ndodhet ne katin e 6 dhe te 7 te nje pallati te mireadministruar.

Gjithashtu ka dhe nje garazh ne katin -1.

Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 210.000€.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest