Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore.

 • €79,000
Orikum, Vlorë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore.

Orikum, Vlorë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 53
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2017
 • Viti Ndërtimit
 • P45024
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 53.30 m2, siperfaqe neto 46.30 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Cmimi i shitjes 79.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest