Shitet apartament ne Don Bosko

 • €115,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27281
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament 2+1 ne Don Bosko, prane Viva Market ne zone shume te mire, me te gjitha fasilitet.

Apartamenti ka siperfaqe totale 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambieni i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy koridore nje depo dhe nje ballkon, orientimi i apartamentit eshte lindje.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj