Ne Orikum shesim apartament 1+1!

  • €45,000
Dhërmi, Lungomare, Orikum, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Ne Orikum shesim apartament 1+1!

Dhërmi, Lungomare, Orikum, Vlorë
  • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 70
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29456
  • ID Prones

Përshkrim

Ne Orikum, ne kompleks shume te mire administruar me pishine shesim apartament 1+1!

Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje dhome gjumi, koridori dhe nje tualet. Siperfaqa e apartamentit eshte 70 m2 dhe ndodeht ne katin e 1.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Property Invest

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare