Shesim Vile , San Nicolas Dhermi.

  • €672,320
Dhërmi, Palasë, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Vile , San Nicolas Dhermi.

Dhërmi, Palasë, Vlorë
  • €672,320

Vështrim i përgjithshëm

  • 690
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37922
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim vile ne Resortin San Nikolas, Dhermi. Vila ndodhet ne kompleksin turistik ne nje nga zonat me te bukura bregdetare te jugut.

Komplesi ofron te gjitha llojet e sherbimeve si kende sportive , kende lojrash, qender tregtare , infrastrukture europiane si dhe te gjitha sherbimet e mirembajtjes.

Vila disponon nje siperfaqe te pergjithshme  690 m2.

Eshte e organizuar me pishine, parcele dhe 2 poste parkimi.

Cmimi 672,320.00 €

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest