Shitet apartament 3+1, Liqeni i Thate!

 • €214,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1, Liqeni i Thate!

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €214,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 182
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46644
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1, Fz Construction  Liqeni i Thate!

Apartamenti disponon siperfaqe totale 147.02 m2, siperfaqe neto 127.51, siperfaqe te perbashket 19.51 m2 dhe siperfaqe verande 34.66 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi+ambient ngrenie, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest