Shitet Apartament 2+1 me cmim klering Kompleksi Univers City, prane QTU.

 • €97,000
QTU, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 me cmim klering Kompleksi Univers City, prane QTU.

QTU, Tiranë
 • €97,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46628
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me cmim klering Kompleksi Univers City, prane QTU.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 107.52 m2, siperfaqe neto 92.19 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.33 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 1 te objektit.

Cmimi i shitjes 900 €/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest