Jepet ambient 73m2 me Qira tek Lake View Residences

 • €1,200/muaj
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira

Jepet ambient 73m2 me Qira tek Lake View Residences

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 73
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P44471
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient me siperfaqe 73m2 tek Lake View Residences

Ambienti organizohet ne 2 ambiente pune te bollshme , tualet dhe nje ballkon te plote per 2 ambietet e punes

Ndodhet ne katin 1 , 3 ashensore per kat dhe ka pamje mjaft te bukur ne brendesi te Kompleksit

Fasade xhami , mundesi reklamimi

Cmim i diskutueshem

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani